Bassist Alice in Chains (44) overleden
09/03/'11
Media & Cultuur
Mike Starr (44), bassist van de Amerikaanse grungeband Alice in Chains, is dinsdag Salt Lake City dood aangetroffen. Dat meldt de politie.
Het levenloze lichaam van Starr werd aangetroffen in een woning. Details over de omstandigheden van het overlijden wilde de politie niet geven. Een autopsie en toxicologische tests zullen uitgevoerd worden.
De groep Alice in Chains werd in Seattle opgericht in de jaren 1990, ongeveer op hetzelfde moment als Nirvana en Pearl Jam, maar bleef gedurende lange periodes inactief. Succes had de groep onder meer met het album 'Dirt' uit 1992.
Mike Starr verliet de groep in de jaren negentig. De zanger van de groep, die met drugsproblemen kampte, overleed in 2002. Vorige maand werd Starr nog gearresteerd voor drugsbezit. In 2009 was hij nog te zien in een Amerikaanse show waar sterren van hun drugsverslaving af proberen te komen.