Oma (72) en kleinzoon (26) willen samen een kind

30/04/'10 De Amerikaanse Pearl Carter (72) is vastberaden. Ze wil al haar spaargeld, zo'n 40.500 euro, spenderen aan een draagmoeder die een kind van haar en haar 26-jarige kleinzoon wil baren.

Toen Pearl 18 was werd ze ongewenst zwanger. Omdat abortus voor haar geen optie was, stond ze haar dochter Lynette af voor adoptie. Toen Lynette enkele jaren geleden om het leven kwam, besloot haar zoon Phil zijn grootmoeder op te zoeken. De vonk tussen de twee sloeg onmiddellijk over.

Volgens Phil waren er veel mensen die roddelden, maar daar trokken de jongeman en zijn niet meer zo jonge deerne zich niets van aan. "Ik heb me altijd aangetrokken gevoeld tot oudere vrouwen", beweert hij. Ook Pearl is dolgelukkig. "God heeft me een tweede kans gegeven", weet ze.



Bekijk alle artikels binnen in de rand

Naar mobiele versie van deze site

Vakantie

vakantie gratis annuleren voor elfstedentocht
zo beleef je de ideale trip in rome
venetie wil cruiseschepen weren

She

koning albert krijgt geld van het ocmw 2
lesley ann poppe naakt voor playboy
madonna komt naar belgie

Sport

contador ik blijf 100 procent renner
lars petter nordhaug primus in mallorca challenge
bekerwedstrijd lierse lokeren van vanavond is afgelast

Autonieuws

ferrari 250 gto voor 20 miljoen pond verkocht
volkswagen maakt elektrische up
van roestbak tot rallywagen plamuren schuren en spuiten

Video's

  extern energiefactuur loopt op
  extern madonna komt naar belgie
  extern ja ik bewonder angela merkel