Walter Van Mechelen nieuwe voorzitter Alfaport
02/06/'10
Walter van Mechelen wordt de nieuwe voorzitter van Alfaport, de federatie van de bedrijven uit de haven van Antwerpen. Hij volgt eind november Roger Roels op.
Van Mechelen startte zijn professionele carrière in 1977 bij scheepsagentuur Grisar & Velge. In de periode 1990-2002 was hij algemeen directeur van Grisar & Velge en Polytra en leidde hij diverse dochtermaatschappijen. Van 2002 tot 2010 was hij bestuurder en algemeen directeur van alle firma’s uit de Velge-groep.
Momenteel is hij bij de groep Gosselin aan de slag als directeur voor marktontwikkeling.
Van Mechelen is sinds december 2009 ook voorzitter van Portilog, de opleidingsverstrekker van de sector, gespecialiseerd in havengebonden en logistieke opleidingen uit de praktijk.
JVG
De 6 maanden overgangsfase tot eind november 2010 zullen garant staan voor een geleidelijke, goed voorbereide overdracht van de voorzittersfunctie.
Alfaport Antwerpen, de federatie van havengebonden en logistieke ondernemingen, is de overkoepelende belangenvereniging van het Antwerpse havenbedrijfsleven. Zij vertegenwoordigt de sectoren scheepvaart, expeditie, goederenbehandeling en logistiek.
ALFAPORT ANTWERPEN, vzw
de federatie van havengebonden en logistieke ondernemingen
Rudi De Meyer
Afgevaardigd bestuurder
T. 03/205.18.80
www.alfaportantwerpen.be