Weer Belg aan het hoofd van Tessenderlo Chemie

14/01 Tessenderlo Chemie wordt vanaf morgen opnieuw geleid door een Belg. Frank Coenen (50) neemt dan het roer over van de Fransman Gérard Marchand (66).

Marchand was topman van Tessenderlo Chemie sinds 1987. Hij bouwde het concern uit tot een Europees en wereldleider voor de meeste van zijn producten, met meer dan 8.000 werknemers in 20 landen. Na zijn aftreden als algemeen directeur blijft hij wel voorzitter van de raad van bestuur.

Zijn opvolger werkt sinds 2006 bij Tessenderlo, eerst als directeur van de bedrijfseenheid Chemie en sinds 2009 als operationeel directeur.

Coenen studeerde af als scheikundig ingenieur aan de Universiteit Gent en volgde een managementprogramma aan het Franse INSEAD.

Het huidige directiecomité van Tessenderlo met Pol Deturck (Chemie), Albert Vasseur (Kunststofverwerking) en Jan Vandendriessche (Organische Specialiteiten) werd uitgebreid met Mel de Vogue (financieel directeur), Eddy Vandenbriele (personeel & informatica), Jettie Van Caenegem (algemeen secretaris) en Jordan Burns (Tessenderlo Kerley).

JVG

Reacties

Er zijn nog geen reacties op 'Weer Belg aan het hoofd van Tessenderlo Chemie'.

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Sport

beachvolleymeisjes blijven samenwerken met vital heynen
lambrecht blijf misschien als lokeren in eerste blijft
kevin rans ondermaats op wk indoor

She

christophe coppens nu ook in antwerpen
justin timberlake zweert gebruik van bont af
matthew williamson mag nieuwe collectie bulgari tekenen

Autonieuws

theoretisch rijexamen mag geen spelletje vogelpik zijn 2
seat ibe concept less is more
getunede audi a6 als dagelijkse wagen

Video's

  extern rellen met heavy metalfans
  extern bos stapt op gezin op nummer een
  extern personeel belgocontrol vreest sabena scenario