Extra vluchten én Eurostar naar Londen

extra vluchten en eurostar naar londen

22/12/'09 Als alles volgens plan gaat, rijdt de Eurostar vandaag weer door de Kanaaltunnel. Touroperators zetten intussen vliegtuigen in om gestrande reizigers thuis te brengen.

> EUROSTAR: Na vier dagen vertragingen en annuleringen rijdt de Eurostar weer. Wie een ticket had voor 19 of 20 december, kan vandaag opstappen. Wie voor 21 en 22 december geboekt had, kan morgen naar Londen. Met tickets voor 23 en 24 december kunt u op 24 december vertrekken.

Eurostar raadt wel aan om “niet essentiële reizen af te zeggen of te herboeken naar een latere datum”. De passagiers die vrijdagavond strandden, krijgen een schadevergoeding van 170 euro plus tweemaal de prijs van het ticket. Alle kosten zouden worden terugbetaald. Ook de passagiers die niet meer konden afreizen, zullen een vergoeding krijgen. Zij recupereren het geld van hun ticket en eventueel ook andere kosten, al bekijkt Eurostar dat geval per geval.

> TOUROPERATORS: Thomas Cook en Neckermann legden gisteren een vlucht tussen Londen en Brussel in. Klanten die in de Engelse hoofdstad waren gestrand, konden zo toch weer thuis geraken. Voor wie maandag richting Londen moest, was er ook een vliegtuigstoeltje gereserveerd.

Ook Jetair voorzag in een vliegtuig dat maandag gestrande passagiers oppikte. Dat was kosteloos voor wie via Jetair een ticket voor de Eurostar had geboekt. Ook vandaag zet Jetair nog een vliegtuig in.

> VLIEGVERKEER: Luchtvaartmaatschappijen City Jet, British Airways en Flybe zorgden gisteren voor extra vluchten over het Kanaal.

Een kleine vijftien vluchten met bestemming Zaventem werden gisterennamiddag geschrapt. Dat had vooral te maken met de weersomstandigheden op andere luchthavens. Tal van aankomende vluchten kampten met vertraging. Met de vertrekkende vluchten waren er volgens de uitbater van de luchthaven minder problemen. “De sneeuw belette het gebruik van de start- en landingsbanen niet. Maar een aantal vertragingen werd veroorzaakt door het ijsvrij maken van de vliegtuigen.”

JMAR



ReactiesWat vind jij?

Er zijn nog geen reacties op 'Extra vluchten én Eurostar naar Londen'.

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Schrijf je hier in voor de geldzaken-nieuwsbrief

Rubrieken

Made in Limburg

Belga financieel nieuws

Naar mobiele versie van deze site

Vakantie

dit vinden we irritant in hotels
laat het lot je vakantiebestemming bepalen
brussels airport schaft kiss ride af 2

She

twee op drie oudere vrouwen komt altijd klaar tijdens seks
evy gruyaert aan basis ontslag nieuwe vriend
pieter loridon eindelijk van straat

Sport

rob peeters nog steeds boos op belgisch kampioen sven nys
yanina wickmayer simpel door naar kwartfinales wta hobart
zonhovenaar erwin metten wint wk tafelvoetbal met nationale ploeg

Autonieuws

ford ecosport is nieuwe compacte suv
pikante kalender met auto s en playmate video
zeven kanshebbers voor auto van het jaar

Video's

  extern michelle obama speelt gastrol
  extern brazilianen op de vlucht voor water
  extern heel het jaar door solden op de luchthaven