Eurostarverkeer ligt weer stil na panne

07/01/'10 Economie Alle Eurostartreinen rijden sinds half tien vanochtend niet meer uit. Het Eurostarverkeer ligt helemaal plat nadat een hst-trein van Brussel naar Londen stilviel in de Kanaaltunnel.

Die bewuste trein wordt momenteel door een diesellocomotief uit de tunnel gesleept. De reizigers van die trein kunnen in Ashford overstappen op een andere hogesnelheidstrein, waarop ze hun trip naar Londen kunnen voortzetten.


Ondervindt u zelf hinder van de problemen bij Eurostar, of kent u iemand die vastzit? Laat ons dan iets weten via reacties@concentra.be.

Pas wanneer de stilgevallen trein uit de tunnel is weggesleept kunnen de andere Eurostars weer vertrekken. De woordvoerder van Eurostar zegt dat dit kort na de middag het geval zal zijn. Alle treinen zullen op die manier een vertraging van twee uur of meer hebben opgelopen.

De oorzaak van de panne is nog niet bekend, maar mogelijk zit het strenge winterweer er wel voor iets tussen. Mensen met een ticket voor vandaag kunnen die inwisselen voor een ticket op een andere dag.

Enkele weken terug, in de periode tussen kerst en Nieuwjaar lag het Eurostarverkeer ook al eens enkele dagen stil.

Reageer als eerste op dit bericht