Britse gevangene bedreigt vijanden via Facebook

03/02/'10 Een Britse crimineel die een straf van 35 jaar uitzit, heeft zijn vijanden via Facebook bedreigd. Hij deed dat zelfs vanuit zijn cel.

Colin Gunn, een gangster uit Nottingham, mocht in een zwaar beveiligde gevangenis vanuit zijn cel Facebook gebruiken. Dat vertelde hij aan The Sunday Times.

"Wanneer ik op een dag terug thuis ben, zal ik niet kunnen wachten om bepaalde mensen recht in de ogen te kijken en hun angst voelen als ze naar me kijken", schreef de Brit op Facebook. "Sommigen van jullie zullen uitgekafferd worden en sommigen die me compleet hebben laten vallen, zullen vernederd worden".

Gunn zit een straf uit van 35 jaar uit voor medeplichtigheid aan doodslag. Zijn Facebook-pagina werd vrijdag gesloten.



Bekijk alle artikels binnen buitenland

ReactiesWat vind jij?

  • 2/2

    marc boudewijn STRASBOURG, 03 februari '10 om 20:13 Ongepast?

    Hmm op dat punt loopt Belgie achterop (lol) Alles kan heden den dag zelfs in gevangenissen. Moet maar eens kijken in de Franse gevangenissen echte hotels zijn het de gevangenen hebben een echt voetbalveld, basketbalveld, volleybalveld, zelfs computerspellen en in de cellen hebben ze een plasma tv met dvdspeler en canal plus en zoals in engeland ook nog internet en pc staan. Het verwondert mij echt niet dat velen de bak in willen als je hoort en ziet wat ze allemaal tegenwoordig in hun cel hebben echt een luxe leventje leiden die gevangenen.
    ID=582704 / GEBRUIKER=452509
  • 1/2

    Lupo Cor GENK, 03 februari '10 om 09:59 Ongepast?

    Een PC met toegang tot internet en Facebook in de gevangenis ????? Moet er nog zand zijn ?????
    ID=582165 / GEBRUIKER=503365

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Vakantie

dit zijn de amerikaanse must sees van 2012
ongewone hippe en trendy sneeuwvakanties
de raarste hoteljobs surfleraar voor honden en duckmaster

She

zonlicht voorkomt mentale problemen
de g spot bestaat niet
ann lemmens kapot van verdriet

Sport

khaleem hyland mag terug spelen
oud heverlee leuven haalt ibrahim salou terug naar belgie
khaleem hyland krc genk mag terug spelen

Autonieuws

mini baker street en mini bayswater
facelift rolls royce phantom coupe gespot
grapje auto doormidden gehakt video

Video's

  extern film over leven van ms patient
  extern oppositie wil muyters weg
  extern philippe muyters op het matje