"Alicia is doodgeslagen omdat ze seks weigerde"

alicia is doodgeslagen omdat ze seks weigerde

24/08/'10 De jonge Alicia Damoiseaux uit Stavelot is zaterdagochtend in Luik doodgeslagen, wellicht omdat ze seks weigerde. De man die schuld bekende aan haar dood, de 19-jarige Samuel W. (foto), houdt volgens zijn advocaat vol dat hij niet de intentie had om Alicia te doden. Dat schrijven de kranten van de groep Sud Presse (La Meuse)

De 16-jarige Alicia werd zondag teruggevonden in de kelder van het huis waar Samuel W. huurder is. Ze was vanuit Stavelot met haar vriendinnen een verjaardag gaan vieren in de Luikse uitgangsbuurt Carré. Daar ontmoette ze Samuel W. Hoewel Alicia wilde blijven slapen bij haar jarige vriendin, bleef ze alleen achter in het gezelschap van Samuel.

Opvoeder

De jongeman is intussen opgesloten in Lantin op beschuldiging van opzettelijke doodslag. Gisteren al werd gezegd dat het lichaam van Alicia behoorlijk toegetakeld was. De doodsoorzaak is nu achterhaald, maar wordt in het belang van het onderzoek niet bekend gemaakt.

Volgens Jean-Paul Reynders, de advocaat van Samuel, is hij geen marginale kerel en waren er geen familiale problemen. Samuel had een normaal sociaal leven en wilde een opleiding als opvoeder aanvatten.

Lees ook: Jongeman opgepakt voor dood van vermiste 16-jarige



Galerij

Bekijk alle artikels binnen binnenland

ReactiesWat vind jij?

  • 6/6

    Mia Wertelaers REKEM, 24 augustus '10 om 23:04 Ongepast?

    De rechters moeten hier sirieus handelen,volgens hun geweten,dit is een echte moordenaar.
    ID=708675 / GEBRUIKER=357135
  • 5/6

    Albert Neyens PEER, 24 augustus '10 om 20:10 Ongepast?

    En hop , daar is meneer de advokaat weer om alles te minimaliseren. Van de kant van het slachtoffer hoor je niets! Hij heeft bekend : geef hem onmiddelijk de kogel,anders komt hij binnen 5 jaar vrij na een goed psychiatrisch rapport.Wanneer hij dan terug in de fout gaat zul je nooit iets horen van die zogenaamde deskundige.
    ID=708599 / GEBRUIKER=9966
  • 4/6

    johny ooms HECHTEL, 24 augustus '10 om 19:53 Ongepast?

    t'is erg gesteld in belgie,als ie zin heeft dat ie dan nr de h..ren gaat,hij zal nu gestraft worden en is dan achter een jaar of 5 vrij,hij heeft dan nog een heel leven voor zich,zij niet meer,op de stoel met zo iemand!!
    ID=708591 / GEBRUIKER=1129604
  • 3/6

    j m BREE, 24 augustus '10 om 18:02 Ongepast?

    Bijzonder cynisch te horen dat de dader een opleiding als "opvoeder" zou willen volgen... terwijl hij zichzelf niet in de hand heeft en iemand vermoordt die weigert seks met hem te hebben. Wedden dat zijn advocaat straks gaat zeggen dat zijn cliënt ondertussen al "spijt" heeft (lees: dat hij spijt heeft dat ze hem als moordenaar opgepakt hebben)?
    ID=708523 / GEBRUIKER=994830
  • 2/6

    patrick bloemen OVERPELT, 24 augustus '10 om 15:55 Ongepast?

    En nu de rollen omdraaien , hij de broek af , GEEN ZIN ?? dan maar doodslaan . SIMPEL !!
    ID=708463 / GEBRUIKER=144

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Vakantie

met de kids naar de dominicaanse republiek
pretparkplezier in new york
zelf de giro rijden in denemarken

She

wintercollecties aan ronde prijzen de deur uit
jess donckers ik bevredig mezelf als ik niet kan slapen
silvy de bie wil alles tonen in realityshow

Sport

bayern strikt zwitsers toptalent
boonen niet vallen was voornaamste
muur onmogelijk in deze ronde van vlaanderen

Autonieuws

kia track ster concept onthuld
facelift nissan 370z
inferno op finse snelweg video

Video's

  extern griekenland bereikt akkoord
  extern race in empire state building
  extern cavalli is mee met zijn tijd