Peeters succesvol geopereerd
15/03/'10
Minister-president Kris Peeters is succesvol geopereerd. Dat hebben artsen van het Sint-Elisabethziekenhuis in Herentals dinsdag meegedeeld. De man zal minstens zes weken krukken of een rolstoel moeten gebruiken.
De ingreep, die net geen twee uur duurde, is volgens artsen Toon Claes en Filiep Bataillie vlot verlopen. Zij hebben de heupkom van Peeters hersteld met platen en schroeven en menen dat de minister-president snel met zijn revalidatie zal kunnen starten. Eind deze week mag hij het ziekenhuis verlaten.
Ook Peeters zegt dat hij het goedmaakt. Hij is van plan het rustig aan te doen, maar wil maandag wel graag terug in Brussel zijn. De man hoopt in ieder geval dat de gesprekken over de Oosterweelverbinding niet in het gedrang komen.
Peeters, die zondag van een paard viel en daarbij zijn heupkom brak, wordt voorlopig vervangen door Ingrid Lieten.