Sein Buizingen opnieuw defect

sein buizingen opnieuw defect

15/03/'10 Voor de derde keer op één maand tijd was er maandag een incident met een lichtsein in Buizingen. Rond 6 uur moest de trein van Dendermonde naar Geraardsbergen een noodstop maken nadat een sein dat groen had moeten zijn, plots rood werd.

"Bij het naderen van het sein heeft er zich een technische storing voorgedaan", luidt het bij spoorweginfrastructuurbeheerder Infrabel. "De treinbestuurder merkte het probleem op en kon tijdig remmen. De veiligheid van de reizigers was niet in gevaar." Volgens Infrabel is er geen verband met het ongeval van een maand geleden.

Afgelopen weekend werd het seinsysteem nog onderzocht. Deskundigen van het parket en Infrabel gaan het sein nu opnieuw onderzoeken. Het treinverkeer wordt plaatselijk omgeleid. Dat kan vertragingen van 5 minuten veroorzaken tussen Bergen en Brussel.



Bekijk alle artikels binnen binnenland

ReactiesWat vind jij?

  • 4/4

    Debecker Jef TESSENDERLO, 15 maart '10 om 21:06 Ongepast?

    Wat een bende klungelaars is dat daar bij de NMBS? En dan die uitleg "op geen enkel ogenblik was de veiligheid van de reizigers in gevaar"? Stel je voor dat je aan een verlaten kruispunt door een rood licht rijd, je wordt geflitst en dan zeg je tegen de politierechter "ja het was rood maar op geen enkel ogenblik was de veiligheid van mijn passagiers in gevaar". Wat denk je? Rijverbod, geldboete, enz... En die uilskuikens mogen dat wel zeggen. Je ziet wat veiligheid waard is voor zulke mensen, maar je er wordt dan ook niet geflitst en dan brengt het niets op.
    ID=609960 / GEBRUIKER=438898
  • 3/4

    jose hauben BEVERST, 15 maart '10 om 19:58 Ongepast?

    Die uitspraken zijn bekend {toegeven waar de oorzaken of fouten liggen is brug tever}nooit ,nooit geeg de overheid zijn fout{en}toe ,indien het toch zo blijkt te zijn ,kan de onderlingen stoelen dans beginnen !snappen wie het snappen kan of wil !!heel de wetstraat is {onschendbaar}wat 'n {prachtig woord },jan modaal moet eens even vergeten de parkeerschijf te leggen ,je zal het geweten hebben !
    ID=609937 / GEBRUIKER=869449
  • 2/4

    Victor OOMS LOMMEL, 15 maart '10 om 19:37 Ongepast?

    Dus,de schuldigen zijn NIET de treinbestuurders maar wel de rommel van de NMBS.Maak nog maar een paar ministers bij en het is in orde.Er gebeuren menselijke drama's en onze politiekers doen niets dan poen scheppen,snoepriesjes maken en Congolezen uitnodigen op de nationale feestdag.Hopelijk vragen die niet allemaal aziel aan of we gaan nog dieper de put in en we zitten al zo diep.Maar geen nood ,de koning is miljardair en gaat zijn dotatie afschaffen!!!!!!!!!!!!!
    ID=609930 / GEBRUIKER=117727
  • 1/4

    humpes tumpes BERINGEN, 15 maart '10 om 18:41 Ongepast?

    Het begint stillaan vorm te krijgen. We mogen practisch zeker zijn dat bij het ongeval het licht te laat op rood gesprongen is. Natuurlijk zal NOOIT iemand dit toegeven, want bewijzen kan men het niet, en t is nog altijd gemakkelijker het op een menselijke fout te steken.
    ID=609899 / GEBRUIKER=483181

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Vakantie

overnachten in zoete b b
chocoladeplezier op valentijnsdag
nederlanders blijven op cruise gaan

She

wendy van wanten dit gaat te ver
dirk de prins even illegale visverkoper
primark wil rest van belgie veroveren

Sport

fan ketent zich met handboeien vast aan doelpaal video
judy ann melchior niet naar spelen wegens zwangerschap 2
jelavic geflopt in waregem nu acht miljoen euro waard

Autonieuws

getest audi q3
ook autokeuring vanaf vandaag duurder 2
toyota s bikini babes wie wil daar niet op zitten video

Video's

  extern weer asielzoekers in de vrieskou
  extern de block krijgt wind van voren
  extern nog niets concreet over opvang