Vanhecke zou bewijzen hebben van gesjoemel aan top Vlaams Belang

vanhecke zou bewijzen hebben van gesjoemel aan top vlaams belang

02/03/'10 Hommeles binnen het Vlaams Belang. Op de partijraad van vorige zondag zou oud-voorzitter Frank Vanhecke uitgepakt hebben met beschuldigingen over financieel gesjoemel bij de verkiezingscampagnes.

Daarnaast zou er nog een brief van Vanhecke aan zijn opvolger als partijvoorzitter Bruno Valkeniers bestaan met nog veel scherpere beschuldigingen.

Zoals gebruikelijk hullen de partijtop en de betrokkenen zich in stilzwijgen.

Explosieve inhoud

Zeker één andere bron bevestigt het bestaan van de brief en zijn explosieve inhoud.

Commissielonen

Volgens de oud-voorzitter zou er al jaren geknoeid worden met allerlei aanbestedingen en aankopen voor de partij.

Bij aanbestedingen zou één bedrijf systematisch vooraf worden ingelicht, zodat het zijn offertes kan aanpassen. Al die malversaties zouden gebeuren bij de dienst organisatie van het Vlaams Belang, die wordt geleid door Filip Dewinter.

Politiek geliquideerd

De brief van Vanhecke werpt een nieuw licht op de vete tussen de ‘clan-Dewinter’ en de ‘clan- Vanhecke-Morel’. Morel stootte in 2008 op de verdacht hoge facturen en dat leidde tot een gigantische ruzie met Dewinter.



Bekijk alle artikels binnen binnenland

ReactiesWat vind jij?

  • 12/12

    panther marc GENT, 02 maart '10 om 20:45 Ongepast?

    het is in de poket van filip , hahahahahahah
    ID=600446 / GEBRUIKER=462580
  • 11/12

    marc schotsmans SINT-TRUIDEN, 02 maart '10 om 14:56 Ongepast?

    Nu moet ge niet komen janken! Fraude bij VB ! Ze hebben het toch zelf van in het begin gezegd: "eigen volk eerst!". Of had je misschien gedacht dat het over Vlaanderen ging? Neen, neen ...Vlaams Belang, eigen volk eerst ! Het feit dat "Vlaanderen" erbij staat, dient alleen om de mensen een rad voor ogen te draaien. Hun doel is provoceren, ruzie stoken, afbreken en een grote muil opzetten.
    ID=600257 / GEBRUIKER=420550
  • 10/12

    P. Bruyninckx HEUSDEN (LIMBURG), 02 maart '10 om 14:56 Ongepast?

    marc boudewijn STRASBOURG, is de Elzaser wijn u naar het hoofd gestegen, sinds wanneer heeft het Vlaams Blok de kans gehad mee te regeren?
    ID=600256 / GEBRUIKER=399088
  • 9/12

    marc boudewijn STRASBOURG, 02 maart '10 om 13:27 Ongepast?

    We betalen allen belastingen aan de politiekers of denkt men nu echt dat die andere partijen niks krijgen van onze belasstinggeld. VB heeft de kans gehad om over het land te regeren, maar toen hebben ze ervoor bedankt. Ik begrijpt niet dat er politieke partijen in de politiek zitten die meedoen aan verkiezingen en eens ze verkozen zijn doen ze niet meer mee daar hebben de burgers juist geen bal aan maar intussen worden deze partijen wel betaald door de burgers. het is gemakkelijk om een partij op te richten en het is gemakkelijk om zeer snel geld te verdienen om effe kritiek te geven op andere partijen maar zelf iets ddoen nee VB heeft toen zijn kiezers belogen en bedrogen.
    ID=600161 / GEBRUIKER=452509
  • 8/12

    PAUL VANDEBORNE HOEGAARDEN, 02 maart '10 om 13:11 Ongepast?

    er wordt overal gesjoemeld.....
    ID=600141 / GEBRUIKER=350518

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Vakantie

vergeten op hotel hamster peuter en kate middleton maskers
de wereld rond met een raar dansje video
s werelds beste hotel ligt op kreta

She

iedere vagina heeft haar eigen geur
verse kruiden enkele tips
stephane buyens schakelt moeder in voor chef in nood

Sport

herstellende bart wellens ik ga alleen gelukwensen lezen 2
club brugge stelt aanwinst carlos bacca voor
vrees voor schouderbreuk bij jurgen roelandts video

Autonieuws

volkswagen e bugster concept
rijverbod voor twintiger na skaten met hond
van roestbak tot rallywagen het begin

Video's

  extern zwaar ongeval legt antwerpen lam 2
  extern ga terug aan boord kapitein
  extern zwaar ongeval legt antwerpen lam