E313 tijdelijk afgesloten
26/02/'10
Binnenland
De brug over de E313 in Ham wordt momenteel afgebroken. Daardoor is de snelweg tussen ham en Geel-Oost tot zaterdagavond afgesloten in beide richtingen. Er zijn omleidingen.
De aannemer breekt de bestaande brug af en maakt vervolgens het wegdek van de E313 opnieuw vrij. Het verkeer richting Luik-Hasselt moet de E313 verlaten via afrit Geel-Oost (24). De omleiding loopt via de calamiteitenroute met de letter F. Deze brengt de weggebruiker terug op de E313 via de oprit Ham (25).
Het verkeer richting Antwerpen, moet de E313 verlaten via afrit Ham (25). De omleiding loopt via de bestaande calamiteitenroute met de letter G. Deze brengt de weggebruiker terug op de E313 via de oprit Geel-Oost (24).
Voor de verkeersveiligheid komen er tijdelijke verkeerslichten in Vorst-Meerlaar ter hoogte van het kruispunt van de Geelsebaan (N126) en de Meerlaarstraat (N141).
Na de afbraak van deze brug, start de aannemer met de aanleg van de opritten naar de nieuwe brug. De werkzaamheden kaderen in de aanleg van een nieuwe verbindingsweg tussen de containerterminal Langvoort en Nike enerzijds en de Staatsbaan (N141) anderzijds.