Leterme heeft schrik voor open oorlog binnen CD&V

leterme heeft schrik voor open oorlog binnen cd v

25/02/'10 De treinramp in Buizingen zorgt voor heel wat discussie binnen de CD&V. Premier Yves Leterme vreest een open oorlog binnen de partij.

Binnenskamers zou er heel wat kritiek zijn op de communicatie van minister van Overheidsbedrijven Inge Vervotte. Die had het na het dodelijke incident over het stopzetten van de implementatie van het automatisch treinstopsysteem. Toenmalig spoorbaas Etienne Schouppe, momenteel staatssecretaris voor Mobiliteit voor CD&V, werd daardoor geviseerd.

Enkele CD&V-toppers van ACW-signatuur kwamen woensdag samen op het kabinet van de minister. Schouppe liet er zich ontvallen dat partijgenoot Jean-Luc Dehaene in de jaren '80 als minister van Verkeer toch maar bespaarde op de budgetten voor treinbeveiligingssystemen.



Bekijk alle artikels binnen binnenland

ReactiesWat vind jij?

  • 9/9

    Victor OOMS LOMMEL, 25 februari '10 om 19:00 Ongepast?

    Wat voor een smerig potje moet hier weer gedekt blijven.Arm België,dit land moet door zo een stel gediplomeerde sjoemelaars bestuurd worden en daarbij een koningshuis dat alle wetten aan zijn laars lapt.Wel, ik ben zeer bang dat het nooit meer goed komt en de kleine man blijft de dubbe!
    ID=597588 / GEBRUIKER=117727
  • 8/9

    wubo Ockels HASSELT, 25 februari '10 om 14:18 Ongepast?

    Hij is precies meer bezorgd om zijn partij dan om het welzijn van dit land. Teveel postjes, teveel commisies, teveel adviseurs, teveel verantwoordelijken. En als het misloopt is er ineens niemand verantwoordelijk. Dat vat het probleem in onze vaderlandse politiek nog het best samen.
    ID=597351 / GEBRUIKER=340090
  • 7/9

    Mathieu Peeters MAASEIK, 25 februari '10 om 11:35 Ongepast?

    Wel zelf heel dikke prees en vergoedingen optrekken en dan beginnen te zagen over anderen. Kunnen die nu zelf eens niet hun verantwoordelijkheid opnemen? En zo iets moet ons land terug op de rails zetten zoals het hoort, ze kunnen het nog niet met een trein.
    ID=597181 / GEBRUIKER=469037
  • 6/9

    Frans Morawski HEUSDEN-ZOLDER, 25 februari '10 om 10:59 Ongepast?

    Beste Alfred, dikke koppen die gaan rollen, komaan nu !!! DeHaene en Schouppe tegenover Vervotte... Er moet toch geen tekening bij gemaakt worden, wie hier zal MOETEN inbinden.
    ID=597143 / GEBRUIKER=326101
  • 5/9

    J H 5678, 25 februari '10 om 10:41 Ongepast?

    Met een leider(?) als leterme zal iedereen binnen de cd&v wel mooi in het gelid blijven lopen. Of zouden ze binnen de partij ook niet meer naar hem luisteren? En anders organiseren ze bij de cd&v, net zoals ze bij Fortis gedaan hebben, wel weer een doofpotcommissie zodat iedereen rustig op zijn postje kan blijven zitten.
    ID=597127 / GEBRUIKER=344160

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Vakantie

dit zijn de amerikaanse must sees van 2012
ongewone hippe en trendy sneeuwvakanties
de raarste hoteljobs surfleraar voor honden en duckmaster

She

zonlicht voorkomt mentale problemen
de g spot bestaat niet
ann lemmens kapot van verdriet

Sport

jada clijsters wil later gaan tennissen net als mama
waasland beveren moet nipt het hoofd buigen voor charleroi
stvv verliest limburgse derby tegen genk met 2 1

Autonieuws

mini baker street en mini bayswater
facelift rolls royce phantom coupe gespot
grapje auto doormidden gehakt video

Video's

  extern obama zingt al green
  extern philippe muyters blijft op post
  extern heb vertrouwen gekregen