Chaos door blunder NMBS

chaos door blunder nmbs

05/02 De NMBS heeft donderdagavond met grote letters een nieuwe pagina toegevoegd aan haar blunderboek. Medewerkers stuurden in Herentals de elektrische trein naar Turnhout op het spoor naar Mol. Alleen waren ze vergeten dat daar geen elektriciteit ligt.

De flater zorgde ervoor dat de verkeerschaos in Herentals in volle avondspits compleet was. Automobilisten die al de files van Antwerpen richting Hasselt hadden getrotseerd op de E313, reden zich vast op de toegangswegen naar de stad omdat de slagbomen daar overal dichtbleven.

De trein viel om 17.41u stil, maar tot laat op de avond schoven de auto’s richting Herentals aan, zeker vanuit Poederlee en Lille, waar een file van twaalf kilometer stond. Intussen werden de gestrande reizigers in het station van Herentals aan hun lot overgelaten. Velen belden familie of vrienden op, of namen de bus om thuis te geraken. Om 19u, na anderhalf uur, reden de treinen weer normaal.

Bij de NMBS gaven ze toe dat er een menselijke fout was gebeurd. “Een vergissing met de treinnummers in de computer in Berchem”, luidde het.

HHM



Bekijk alle artikels binnen binnenland

Reacties

  • 5/5

    N C KURINGEN, 12 maart '10 om 09:38 Ongepast?

    @ Joke. De trein maar afschaffen, nog meer auto's op de wegen, nog meer files, & nog meer vervuilde lucht. Dan zult u wel weer klagen over de talloze files die er bij komen, want nu moet u wachten voor de overweg & dan moet u wachten in de file zonder een overweg. U hebt er zeker niet bij stil gestaan bij u oh zo geweldige plannetje dat er dan zoveel auto's meer bij komen. Het zou mij verwonderen moest jij wel de oplossing vinden, terwijl er dagelijk tientalle mensen bezig zijn met het zoeken naar een oplossing van het file probleem. Voor u is het misschien een middeleeuws monster maar voor vele is het wel noodzakelijk & er zijn ook mensen die de keuze hebben tussen een auto of een trein en toch bewust voor de trein kiezen. Om welke reden dan ook.

    ID=607430 / GEBRUIKER=193920

  • 4/5

    Alfred Issimo GENK, 27 februari '10 om 15:20 Ongepast?

    Deze puinhoop en chaos zijn het rechtstreeks gevolg van de jarenlange vriendjespolitiek via corrupte en onbekwame politici die alle zin voor realiteit verlorene zijn en alleen nog maar aan zichzelf denken !!!!!

    ID=598653 / GEBRUIKER=503365

  • 3/5

    Joke Weethet DIEPENBEEK, 20 februari '10 om 18:44 Ongepast?

    Ik heb het al eens gezegd, schaf dat middeleeuws monster af! Een trein is niets mee aan te vangen, kan alleen maar voor en achteruit... is in nood nauwelijks te stoppen (ijzer op ijzer). Als er een trein passeert moet alles stoppen waardoor veel verkeer soms heel lang nodeloos stilligt. Maak van die stijve spoorwegen gewone soepele wegen en alle fille problemen zijn opgelost...geloof mij maar.

    ID=594350 / GEBRUIKER=471777

  • 2/5

    Daisy Conard GINGELOM, 18 februari '10 om 12:14 Ongepast?

    Gisteren in Landen stond bij de trein van 7u39 afgeschaft. Maar om 7u40 kwam hij toch binnengereden !!!! Verklaar dat maar eens. Niks communicatie was er. Iedereen heeft zich moeten haasten naar het perron.

    ID=593047 / GEBRUIKER=46537

  • 1/5

    Albert Boonen KLEINE-BROGEL, 05 februari '10 om 14:06 Ongepast?

    De problemen konden niet meer uitblijven, onze politiekers weigeren de nodige fondsen goed te keuren, nodig om de Kempen en Noord Limburg uit het spoor isolement te halen. 700.000 Kempenaren en Limburgers zullen de volgende verkiezingen ook weigeren aan hen te denken.

    ID=584181 / GEBRUIKER=386824

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Sport

contador nieuwe leider uci ranking 3 belgen in top 20
kielenaars tanken vertrouwen tegen getafe
iron man antwerpen goos en aernouts winnen in eigen stad 4

She

george clooney gaat zich laten ringen
hypnose vervangmiddel voor maagverkleining
handtas voor moeder en dochter

Autonieuws

audi a7 sportback vlak voor lancering uitgelekt
getest triumph rocket iii roadster het zware geschut
getunede auto s en gebruinde babes in genk

Video's

  extern friesland trein rijdt door winkel
  extern met plastic boot op de oceaan
  extern papegaai doet 20 trucs in 2 minuten