Gaslek ontdekt in café naast ingestort appartementsgebouw
04/02/'10
De Luikse gasmaatschappij ALG heeft woensdag gezocht naar gaslekken in panden in de buurt van het ingestorte appartementsgebouw. Café la Casa Ponton, gelegen in de Rue de la Cité, bleek niet veilig te zijn en heeft de deuren voorlopig moeten sluiten. Dat schrijft de krant La Meuse.
Eind januari had ALG ook al een controle uitgevoerd in het café. Toen vonden de controleurs geen lek.
Dezelfde maatschappij heeft ook de gasgeur in het appartementsgebouw in de Rue Léopold, dat op 27 januari instortte, onderzocht. Ook hier werd het lek niet gevonden.
La Meuse schrijft ook dat de getroffen handelaars een voorschot kunnen vragen op de schadevergoeding die ze zullen krijgen van de verzekeringsmaatschappij.