Sp.a voorstander van een Vlaamse huiskorting

sp a voorstander van een vlaamse huiskorting 2

01/06/'09 Sp.a-voorzitster Caroline Gennez wil dat er werk wordt gemaakt van een huiskorting. "We willen de registratierechten voor het eerste huis tot 250.000 euro van 10 tot 5 procent verlagen. Om dat te financieren willen we registratierechten voor een huis van meer dan 500.000 euro van 10 naar 15 procent verhogen", zei ze op de ledendag van sp.a in de Antwerpse Zoo.

"Laat ons de Vlaamse fiscale bevoegdheden gebruiken om gewone mensen het recht op een eigen huis te garanderen via de huiskorting", zei Gennez tijdens haar toespraak.

Twee extra zetels

Zowat 10.000 militanten kwamen opdagen op de ledendag van de partij. "Daarmee is deze tweede ledendag de grootste activiteit sinds de viering van 100 jaar SP in 1985", aldus een geëmotioneerde Gennez.

Sp.a vindt dat de verkiezingen over fundamentele keuzes gaan: kiezen tussen investeringen in jobs of wilde lineaire lastenverlagingen, kiezen tussen sociale bescherming of winnen op de rug van de zwakkeren, kiezen tussen moderne openbare dienstverlening of platte commercie.

Toen Gennez de socialistische verwezenlijkingen van de voorbije Vlaamse legislatuur opsomde, kreeg vooral minister van Jeugd Bert Anciaux heel wat applaus. De sp.a-voorzitster gelooft dat een sterke sp.a nodig is voor een sterk sociaal beleid. "Als iedereen die hier vandaag is nog één vriend of kennis overtuigt, halen we minstens twee extra zetels."



Bekijk alle artikels binnen binnenland

ReactiesWat vind jij?

  • 8/8

    Bart Rochus TONGEREN, 02 juni '09 om 10:12 Ongepast?

    Jan, dat doen alle partijen toch? En wie zou er op een partij stemmen die zegt dat er nergens geld voor is? Het zou misschien wel de waarheid zijn, maar populair zou je je er niet mee maken.
    ID=390886 / GEBRUIKER=339404
  • 7/8

    Jan Vissers NEEROETEREN, 02 juni '09 om 08:40 Ongepast?

    Wie gaat al die cadeautjes betalen? Die van SPa doen steeds alsof ze die zaken uit eigen zak betalen.
    ID=390796 / GEBRUIKER=490299
  • 6/8

    Pierre xyz GENK, 02 juni '09 om 05:08 Ongepast?

    Ledendag in de Antwerpse zoo : ideale plaats !
    ID=390743 / GEBRUIKER=339443
  • 5/8

    Sara x MAASMECHELEN, 02 juni '09 om 00:23 Ongepast?

    Wanneer je alle rotzooi-bedrijven in één zakje zou kunnen steken... dan heb je genoeg stank voor de gehele wereld plat te leggen.
    ID=390707 / GEBRUIKER=339709
  • 4/8

    René V HEIST-AAN-ZEE, 01 juni '09 om 23:57 Ongepast?

    Bert Anciaux,overloper, postjesjager en geldverkwister, zit nu in die partij, dat zegt genoeg. SP Anciaux. No Way
    ID=390697 / GEBRUIKER=496252

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Vakantie

5 tips voor een regendagje uit aan de belgische kust
dit zijn de amerikaanse must sees van 2012
ongewone hippe en trendy sneeuwvakanties

She

zonlicht voorkomt mentale problemen
de g spot bestaat niet
ann lemmens kapot van verdriet

Sport

equatoriaal guinea wint openingsmatch africa cup
eindelijk tweede thuiszege voor lokeren
beerschot klasse te sterk voor cercle 4 0

Autonieuws

mitsubishi komt met nieuweling
audi r8 limousine video
mogelijk volgende week bod youngman op saab

Video's

  extern weinig griep in ons land
  extern koning albert komt minder buiten
  extern boottochten haven gent succes