Timothy Oben (Bocholt) naar Zonhoven VV
02/03/'10
Timothy Oben, momenteel actief bij 3de nationaler Bocholt VV, zal vanaf volgend seizoen de kleuren van Zonhoven VV verdedigen. De 22-jarige Oben keert daarmee terug naar zijn moederclub.
Nu Timothy de studies van Handelswetenschappen heeft aangevat aan de UHasselt, wordt de combinatie met voetbal op nationaal niveau onhoudbaar. Om die reden zet hij dan ook op sportief vlak een stapje terug. De cirkel is daarmee rond. Timothy startte zijn voetballoopbaan bij Zonhoven VV en maakte daarna de overstap naar de jeugdopleiding van KRC Genk, waar hij alle nationale reeksen tot en met de beloften doorliep. Drie jaar geleden verhuisde hij tijdens de winterstop naar Bocholt VV waar hij steeds een vaste waarde was in het eerste elftal.
Uiteraard is Zonhoven VV uitermate tevreden met deze overgang. Dit past perfect in de visie van de club die er naar streeft om zoveel mogelijk spelers van eigen Zonhovense bodem op te nemen in de spelerskern.
Leuk detail nog is dat Timothy de kleinzoon is van Roger Oben die jarenlang voorzitter was bij Zonhoven VV.
Patrick Nulens
Voorzitter K. Zonhoven VV