Stephanie Depuis al dansend naar kroontje Miss Limburg 2011
10/07/'10
Stephanie Depuis, kandidate 02 Miss Limburg 2011, is geboren en getogen in Tongeren. Samen met haar zus Gina, broer Michel en ouders Pierrette en Jean vormen ze daar een gezellig gezinnetje.
Stephanie studeert, als eerste jaar, Agogisch Werk aan de hogeschool Xios, te Hasselt. In de weekends treft men haar aan in een gezellige taverne Solarium juist buiten het centrum van Tongeren, waar ze wat extra zakgeld verdient.
Danceformation Silverstar
Ze volgt dansles bij Danceformation Silverstar in Wellen en Borgloon. Dit doet Stephanie 5 maal in de week. Ze volgt zowel recreatieve als competitieve dansles. De stijlen die Stephanie volgt variëren: jazz, hedendaags, modern tot hiphop. Stephanie geeft ook dansles bij Silverstar. Daarvoor heeft ze ook haar diploma van zumba instructor behaald. Verder geeft ze ook kidsdance aan kinderen van 5 tot 8 jaar.
Oudste stad van België
Tongeren omschrijft Stephanie als een kleine stad waar het leuk wonen is, tevens is de stad de laatste jaren uitgegroeid tot een aangename en gezellige winkelstad. In deze oudste stad van België kan men een stuk geschiedenis bewonderen zoals de Romeinse muur die rondom Tongeren is opgetrokken. De moeite waard om te bezoeken is ook Ambiorix, de basiliek en het pas vernieuwde Gallo-Romeins museum.
Als Limburgse ambassadrice zou Stephanie iedereen meenemen naar Zutendaal om daar een blote-voeten-tocht af te leggen, wat een superleuke ervaring is. Verder zijn er verschillende streken de moeite waard om te bezoeken zoals Haspengouw voor de bloesems, het natuurpark ‘De Hoge Kempen’ en het fietspadennetwerk. In verschillende steden kan men een terrasje doen of shoppen.
Een gezond en gelukkig leven
Voor Stephanie is het ervaring opdoen tijdens haar eerste missverkiezing. Ze zal ook genieten van de verschillende uitdagingen die haar pad zullen kruisen. Haar ogen zal ze de kost geven, want er zullen wel dingen zijn die ze in haar verdere leven kan gebruiken.
Een mooie carrière hebben waarbij Stephanie iets kan betekenen voor anderen en een gezond en gelukkig leven leiden zijn haar ambities.
Door haar naar de top te stemmen zou er een Miss op het podium verschijnen die vindt dat zij er niet is om te vertellen dat de mensen op haar moeten stemmen omdat ze de mooiste of de beste is. Maar de mensen moeten op basis van hun eigen mening en ervaring maar kiezen.
Geen receptie op 18de verdieping
Wat we nog van Stephanie moeten weten: “Ik heb een grote angst voor liften, dus hopelijk moeten we bij de volgende receptie niet weer op de 18de verdieping zijn”
Info: http://www.misslimburg.tv
Edgard Bronckaers
Galerij