Leila Henno wil droom realiseren via Misses Globe Limburg 2010
19/01/'10
Misses Globe Limburg 2010 kandidate 14 heet Leila Henno en is een in Sint-Truiden geboren single van 27 die op het ogenblik in Tongeren woont, maar haar hartje ook verloren heeft aan Dubai.
Leila is accountmanager bij Aarixa en heeft een resem aan hobby’s: reizen, creatief bezig zijn, schilderkunsten schrijven (via facebook: heb ik een onderwerp leila’s adventure diary waar iedereen mijn belevenissen kan volgen over de misses globe Limburg verkiezing).
Haar woonplaats typeert ze als volgt: ‘Het is een pittoresk charmant stadje, waar men gezellige terrasjes kan gaan doen. ’s Zondags bruist de stad van toeristen, de meesten vanuit onze buurlanden. Een toeristische, internationale charme vindt men hier wel.’
Als Limburgse ambassadrice zou ze haar streek als volgt promoten: ‘Tongeren, de oudste stad van België is een typisch pittoresk stadje met de OLV-Basiliek, de Romeinse en middeleeuwse wallen, het begijnhof, het standbeeld van Ambiorix….(als Ambiorix je graag heeft, doet hij zijn helm voor je af Het zijn allemaal getuigen van het rijke verleden van de stad. Op zondag hebben we een grote antiekmarkt. Heel gezellig en mooi om te zien. Met kind en gezin is het galloromeins museum de moeite om te gaan bezoeken. Een oude Romein maakt je wegwijs in het museum. Bij de toeristische dienst op de grote markt van Tongeren kan men gratis fietsen gaan huren om de glooiende landschappen van Haspengouw te gaan bezoeken. Met een Vespa of het toerististisch treintje kan men perfect de stad en omgeving doorkruisen. Borgloon is ook heel mooi om te gaan bezoeken. Onlangs is er een amfitheater gebouwd, langs het amfitheater kan men in het klaphuis een tas koffie, of iets lekkers gaan eten. Voor wie van Italiaanse specialiteiten houdt, is Villa Del Bosco, in de Neerzijstraat in Genk, de moeite om te gaan eten.
Leila doet mee aan deze verkiezing om zich positief te engageren, want ze gelooft dat ze in de nabije toekomst heel wat zaken kan realiseren. Het is belangrijk voor haar dat ze positief actief bezig blijft.
Met deze titel zou Leila heel wat plannen kunnen realiseren; zoals de wens om het boegbeeld te zijn van de jonge onafhankelijke vrouwen.
Wat moeten we nog weten over Leila Henno? ‘Ik ben een heel levendige vrouw die gedreven is in alles wat ik wil ondernemen. Mijn hart draag ik op de juiste plaats. Alles wat ik doen doe ik vanuit mijn hart. Ik reis heel graag. Ik ben net terug van Dubai. Mijn hart is er verloren. Binnenkort schrijf ik er een verslag over wat je kunt terugvinden op de website van facebook: leila’s adventure diary. Tenzij ik een duwtje krijg van HBvL…’
Stemmen op deze ondernemende meid kan via de website www.missitems.be.
Edgard Bronckaers