Veel steun voor SunShine Egypte
12/04/'10
“SunShine” is een tehuis voor vondelingen in Luxor, Egypte. In 1998 opende Sunshine zijn eerste schooltje, waar kinderen vanaf tweeënhalf jaar een degelijke begeleiding krijgen. In 2007 heeft de goeverneur van of Luxor zelfs de bouw van het huidige tehuis goedgekeurd.
Nu is SunShine Village een complex geworden van 4 wooneenheden waar 150 kinderen onderdak kunnen vinden. Ook een kleuterschooltje en een medische boeg staan ter beschikking van de kindjes.
SunShine wordt enorm ondersteund vanuit België door Hilaire Radoes. Deze echte kindervriend richtte met een paar vrienden een vzw op om activiteiten ten voordele van het tehuis op touw te zetten. Hilaire zet zich in voor alle kinderen die nood hebben aan liefde, geborgenheid en ook voedsel en een dak. Als leerkracht Esthetica en P.O. bewondert hij op de foto de tekeningen van jongeren die net als zijn kindjes in Luxor een plaatsje in zijn hart hebben.
Ook nu staan er nog activiteiten op het programma. Zo zal VZW SunShine België aanwezig zijn op de kindernamiddag op 1 mei in ‘t Speelhof te Sint-Truiden en op 18 juli op Fiesta Tropical , georganiseerd op de grote markt van Sint-Truiden.
Ines Coppers
Galerij