De Oppenheimers lanceren Haspengouws volkslied
23/08/'10
Meestal spelen De Oppenheimers Midden- Europese muziek, maar als pure Haspengouwers misten wij een echt Haspengouws volkslied. Na wat zoekwerk kwamen we uit op het prachtige “Haspengouw”, een liedje geschreven door onze vermaarde toondichter en streekgenoot Armand Preud’homme.
Nu het liedje op cd staat, willen we het ook op alle mogelijke manieren promoten, zodat alle Haspengouwers het leren kennen en mee kunnen zingen. Omdat dit geen eenvoudige uitdaging is, doen wij beroep op iedereen met een muzikaal hart voor Haspengouw om ons daarbij te helpen. Voelt u zich geroepen, neem dan contact op met ons via 0477 30 05 69 of mail naar haspengouw@oppenheimers.be.
De cd kost € 5 en naast een instrumentale versie van “Haspengouw” krijgt u dan ook een met koor gezongen versie en eentje met het duo Joske & Erna, de twee vaste zangers van De Oppenheimers. De cd is verkrijgbaar bij de leden van De Oppenheimers, bij Toerisme Sint-Truiden (Grote Markt 44, Sint-Truiden - 011-70 18 18) en aan de UiTbalie van CC De Bogaard (Capucienessenstraat 8, Sint-Truiden - 011-70 17 00).
Via Limbolink kan je alvast eens luisteren naar “Haspengouw”.
www.oppenheimers.be
Guy Rassart