van
Kies uw gemeente
  • Sluit
  • Maak een keuze uit onderstaande gemeenten:

ACT NOW! Workshop

De Wiric

  • zaterdag 14 juli 2012 09:30 - 16:30
Ingestuurd door Annick Seys
  • stress
  • piekeren
  • faalangst
  • wetenschappelijk bewezen methode
  • ACT
act now workshop

Ken je dat ook, dat gevoel dat je dat je gevangen zit in je hoofd; dat je blijft piekeren en daar precies niet uit geraakt, ook al weet je dat het geen zin heeft?

Ken je zo van die situaties waar je anders wil reageren dan je eigenlijk doet? Je ziet het gebeuren maar je doet het evengoed en nadien ben je gefrustreerd omdat je jezelf niet in de hand had?

Gebeurt het jou ook dat je focus enkel nog ligt op de negatieve dingen in je leven en dat je niet meer kan kijken naar wat nog positief is of wat je anders zou kunnen aanpakken? Je vergeet dat dan precies of je ziet het gewoon niet meer.

Stel dat je dat zou kunnen loslaten? Dat er tools bestaan waarbij je dit zou kunnen leren? Wat zou dit voor jou in je leven veranderen?

Als je dit graag wil leren, kom dan naar de ACT - dag!

Je gaat leren om:

- je focus te leggen op de dingen die je belangrijk vindt i.p.v. alleen maar op de negatieve dingen in je leven.

- afstand te nemen van gedachten die je enkel onrust bezorgen.

Je krijgt hiervoor concrete tools aangeboden waar je thuis verder mee aan de slag kan.

Let wel: dit is een workshop, een grondige kennismaking. Dit is geen training waar je uiteraard nog veel meer vaardigheden leert om het leven vlotter aan te kunnen.

Ben je hulpverlener en wil je kennismaken met ACT, dan kan ik je deze workshop ook aanraden. Er wordt geen tijd gemaakt om alle processen te overlopen, maar je zal zeker een beeld krijgen van wat ACT is en je gaat naar huis met enkele handige tools die je ook als hulpverlener naar cliënten toe kan gebruiken.

Ben je vertrouwd met ACT? Het programma zal voornamelijk bestaan uit de matrix van dr. Kevin Polk en defusie. Andere processen zoals waarden, in het hier en nu blijven en bereidheid komen kort aan bod, maar hier wordt niet veel tijd in gestoken. Deze dag kan voor jou een krachtig opfrismoment zijn!

Enkele nuttige gegevens op een rijtje:

•Prijs: 121 euro, maar... deel je dit bericht op facebook, twitter of linkedin, dan betaal je slechts 100 euro en als je dan ook nog eens iemand meebrengt die dag betaal je maar 87 euro. Als je dit bericht deelt, geef dan even een seintje dan kan ik het nagaan en krijg je meteen de beloofde korting!
•Inschrijven kan je via annickseys@libenter.be. Snel zijn is de boodschap want er zijn slechts 20 personen toegelaten en er zijn reeds 10 voorinschrijvingen

Meer info: http://www.libenter.be/aanbod/workshops

Galerij

Naar mobiele versie van deze site