van
zaterdag 26 mei 2012
Kies uw gemeente
  • Sluit
  • Maak een keuze uit onderstaande gemeenten:

Kaori Ito - Island of no memories

CC De Adelberg

  • vrijdag 3 februari 2012
Ingestuurd door Sylvie Lodewijks
  • dans
kaori ito island of no memories

Alain Platel, Sidi Larbi Cherkaoui, Guy Cassiers, Philippe Decouflé, … – al deze theatermakers en choreografen hebben Kaori uitgenodigd om met haar zeer persoonlijke lichaamstaal bij te dragen tot hun voorstellingen. Kaori Ito onthult met een verrassende eenvoud waartoe het lichaam en de stem in staat zijn. Na jarenlang werken met de beste choreografen ter wereld, waarbij zij hun werkwijze kon observeren, heeft zij de nodige motivatie gevonden om haar eigen werk voor te stellen. Met haar dans wil ze specifieke gedachten of verhalen meedelen en de ‘eenvoud’ van de dans als zodanig herontdekken, zonder zich te bekommeren om decors en rekwisieten.

Island of no memories is de derde voorstelling van Kaori Ito. Het is een verhaal over een man die wil ontkomen aan de sleur van zijn leven. Hij wordt geplaagd door geheugenverlies, maar begint daar gaandeweg genoegen in te scheppen. Tot hij zich zelfs niet langer kan herinneren hoe zijn vrouw eruit ziet, hoe hij moet glimlachen en waarom hij vroeger huilde. En wat als het allemaal maar een droom was, omgeslagen in een nachtmerrie? Dit is een verhaal over het vergeten van jaloersheid, liefde, ouderdom en dood.

De Japanse krant On Stage heeft Kaori Ito aangekondigd als de ‘beste jonge choreograaf van 2010. Ze kreeg de JADAFO Prijs in Japan.

Choreografie, regie: Kaori Ito
Dans: Kaori Ito (Parijs), Thomas Bentin (Kopenhagen) & Mirka Prokesová (Praag) Dramaturgie: Satoshi Kudo (Zweden)
Muziek: Guillaume Perret
Licht : Thomas Veyssière
Geluid: Louise Gibaud

Meer info: http://www.ccdeadelberg.be/voorstelling/2012/02/03/kaori-ito-

Naar mobiele versie van deze site