Daguitstap vissersclub HOOP EN GEDULD OPHOVEN
Ophoven
- zaterdag 22 september 2012
Ophoven
Ingestuurd door René Leenders
Graag willen wij u uitnodigen voor onze daguitstap, welke zal doorgaan op ZATERDAG 22 SEPTEMBER 2012. Wij brengen dit jaar een bezoek aan onze zuiderburen, meer specifiek aan een aantal grote bouwwerken (gigantische kunststukken).
Op ons programma:
een bezoek aan de SCHEEPSLIFT van STRÉPY-THIEU en aan het HELLEND VLAK van RONQUIERES, en als men het over het begrip “Grote nutteloze bouwwerken” heeft, worden meestal deze bouwsels als voorbeeld gegeven. We sluiten af in de BROUWERIJ van WILDEREN, deze brouwerij is laureaat voor de Vlaamse Monumentenprijs 2012.
Ons programma:
07u00: stipt vertrek aan de kerk te Ophoven
Rond 08u15: klein ontbijt in Carestel Rotselaar
10u15: Bezoek met audiobegeleiding aan scheepslift van Strépy-Thieu
12u30: Middagmaal in nabijgelegen restaurant (keuze tss vlees- of vismenu)
14u00: Bezoek met audiobegeleiding aan hellend vlak van Ronquieres
18u00: bezoek Brouwerij van Wilderen: begeleid bezoek + degustatie.
Mogelijkheid voor avondmaal in café-restaurant
21u: Terug in Ophoven
* Programmawijziging mogelijk
Aan te melden vóór 03/09/2012 a.s bij de secretaris: LEENDERS RENE, Venlosesteenweg 106, Ophoven. Tel. 089/564442 – Gsm 0495/476525 Emailadres: leendersrene@yahoo.com.
In de deelnamekosten, 50€, zijn de bezoeken met audiobegeleiding, het ontbijt, het middagmaal, de degustatie en het vervoer inbegrepen. Bij voorkeur te storten op rekening 001-0867183-79 op naam van de vissersclub OPHOVEN