Dief in Hasseltse Spar is agressieve junk met ellenlang strafblad

whiskydief is gevaarlijke junk

04/12/'09 De actie van zaakvoerder Dirk Pieraert van de buurtwinkel Spar in Kermt heeft zijn effect niet gemist. Hij postte de videobeelden van een winkeldief op het internet in de hoop de dader te kunnen opsporen.

“Ik ben bedolven onder de reacties en weet nu wie de dief is: een junkie met hepatitis die er niet voor terugdeinst zich te verdedigen met een besmette drugsspuit.”

Heeft u ook videobeelden van een inbraak? Stuur ze ons dan door. Vergeet uw contactgegevens (naam, adres, telefoonnummer) niet te vermelden!

“Ik heb de ene telefoon na de andere gehad met tips en de klanten hebben me gefeliciteerd met de actie”, zegt Dirk Pieraert. “En ik weet dankzij een winkeldetective van de Colruyt nu ook wie de onbekende dief is. Ene A.M. uit het Leuvense, een met hepatitis-C besmette junkie die regelmatig met de trein naar Hasselt of Bilzen reist om daar zijn slag te slaan. De man heeft een ellenlang strafblad voor diefstallen en zat al verschillende keren voor die feiten in de cel.”

Agressief

Dirk Pieraert wil collega-winkeliers ook waarschuwen . “Winkeldetectives raden aan altijd de politie te bellen wanneer de man in hun winkels komt, want hij wordt agressief als hij betrapt wordt. En hij draagt altijd besmette drugsspuiten op zak om zich te kunnen verdedigen.”

Roel DAMIAANS



Bekijk alle artikels binnen Hasselt (3500)

Reacties

  • 34/34

    V S SCHULEN, 06 december '09 om 23:43 Ongepast?

    Zo zien we nog maar eens dat het totaal geen zin heeft om dergelijke criminelen op de huidig toegepastte manier te berechten. Iedereen weet het ,iedereen ergert zich eraan en men laat alles op zijn beloop. Mag ik hieruit besluiten dat geen enkele rechterlijke macht in staat is om hier een grondige oplossing aan te stellen? Onze politiekers zijn toch geniaal genoeg om een tekort in hun staatskas onmiddellijk aan te passen via de lonen van de burgers en dit kunnen ze niet bewerkstelligen? Arm Belgie.

    ID=544312 / GEBRUIKER=105942

  • 33/34

    juvee juventus ZONHOVEN, 04 december '09 om 22:14 Ongepast?

    proficiat voor de winkelier als ik winkelier was weet je waar ik die besmette spuit stak ? awell in z'n eigen privacy eens kijken of die nog terug kwam en de flikken moesten me daar zeker niet komen bij helpen

    ID=543365 / GEBRUIKER=906022

  • 32/34

    Bert Kalie NIEL-BIJ-AS, 04 december '09 om 19:22 Ongepast?

    Dwangarbeid laten doen tot iedereen betaald is , daarna zijn straf uitzitten ( volledig ) en daags voor hij vrijkomt een goed pak slaag .

    ID=543286 / GEBRUIKER=885882

  • 31/34

    konny ramaekers DILSEN-STOKKEM, 04 december '09 om 16:52 Ongepast?

    ik sluit mij volledig aan om criminelen strafwerk te laten doen in de koolmijnen. daar kunnen ze niemand kwaad, en kan men op deze manier er voor zorgen dat vele mensen zich terug kunnen verwarmen in de winter. er is armoede genoeg.....

    ID=543180 / GEBRUIKER=261534

  • 30/34

    willem kappert PUERTO PRINCESA, 04 december '09 om 13:54 Ongepast?

    Ga aub geen criminele junks gelijk stellen met gepensioneerde mijnwekers , wij hebben zwart goud gedolven !! Nu de mijn openen als opvang voor ....... AUB Wat meer respect !!!!

    ID=542997 / GEBRUIKER=870559

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Sport

nooit eerder drie belgische clubs in achtste finales
ik had bondscoach van engeland kunnen zijn
jovanovic reageert op kritiek ik ben het probleem van standard niet

She

liz hurley steelt show met doorschijnende jurk
angelina jolie en brad pitt geven antwoord op de geruchten
minder kankerverwekkende frietjes op komst

Autonieuws

mercedes f 800 style stijlvolle groene jongen
audi lacht bmw uit in reclamespot video
fiat 500c abarth

Video's

  extern carrefour zwijnaarde gesloten
  extern carrefour lier rendeert best
  extern janssen gelinkt aan moord joke