Oudermoordenaar postte op Facebook dat hij ging genieten van weekend

hasseltse moordenaar postte op facebook dat hij ging genieten van weekend

07/12/'09 Philippe Loodts, de man die zijn ouders vrijdagochtend het hoofd insloeg in hun woning in Hasselt, postte na die feiten op de sociale netwerksite Facebook het bericht dat hij ging genieten van zijn weekend.

Philippe (34) had financiële problemen en dat zou het motief geweest zijn voor de dubbele moord, die hij vrijdagochtend pleegde. Even na het middaguur veranderde hij zijn Facebook-status in "Weeeeeekend met mijn liefje".

Inmiddels zijn talloze verontwaardigde reacties van zijn vrienden en kennissen verschenen op het bericht.

Winterland

Volgens een anonieme bron ging de dader zondag nog gezellig naar 'Winterland', een kerstdorp op het Hasseltse Dusartplein. Hij zou helemaal in de wolken geweest zijn omdat hij een lief had.

Later die dag stak de man het huis van zijn vermoorde ouders in brand. Na een ondervraging bekende de man de moord en de brandstichting.



Galerij

Bekijk alle artikels binnen Hasselt (3500)

Reacties

  • 12/12

    wendy toelen HAM, 09 december '09 om 15:21 Ongepast?

    al die moord begaan die doen net of er niks aan de hand is en zitten in hasselt dan nog in de luxe .dat ze de doodstraf terug invoeren want je hoord of ziet niks anders .net nu die mensen konden genieten .er zijn geen woorden voor

    ID=546432 / GEBRUIKER=94714

  • 11/12

    Celine brt TOULON, 08 december '09 om 18:00 Ongepast?

    Maar IK kan ook niet ieder weekend op stap gaan en de jan uithangen, moet ik dan mijn kinderen maar afmaken ??????????? In een opwelling.

    ID=545524 / GEBRUIKER=436717

  • 10/12

    John Neerdael BILZEN, 08 december '09 om 17:48 Ongepast?

    Sorry hoor "Mijn Mening", maar Phlippe gaf geld uit wat hij niet had om te feesten en zich overal te profileren als de grote man, zo is ook hoe iedereen hem kent, altijd cocktails, trakteren en veel geld opmaken, geld wat hij op oneerlijke wijzen bekwam met leugens en bedrog. Dit is niet iemand wat is bezweken onder de druk van schulden maar een ziekelijk iemand die zich constant groter wou voordoen als dat hij was, alsof dat door druk van merkkledij/bmw is of whatever... Waarschijnlijk had hij zijn 'nieuwe vriendin' ook gewoon wijsgemaakt dat het zijn bmw was. Arm meisje

    ID=545505 / GEBRUIKER=433727

  • 9/12

    Victor Franscois PAAL, 08 december '09 om 16:53 Ongepast?

    Wordt het nu niet eens hoogtijd dat we allemaal onze commentaar voor ons eigen houden en niet nog meer mensen kwetsen, denk maar eens aan de familie, hoe moeten deze mensen dit verwerken, wij zijn allemaal schuldig, wat verlangen wijzelf allemaal niet van onze kinderen, welke druk wordt er niet op ons gelegd. Op de bedrijven gebruiken ze niks anders meer dan psychologie om de mensen te laten doen wat zij willen, de mens mag niet meer zijn eigen zijn, hoe lang gaat dit nog verder duren, hoeveel mensen gaan nog een kortsluiting krijgen, ja en hopelijk niet in onze eigen kringen. Aan de familie: Mijn terechte verontschuldigingen van de commentaren voor deze en komende periode, hopelijk kunnen jullie ergens steun vinden, want dit verwacht niemand. Innige Deelneming

    ID=545461 / GEBRUIKER=374690

  • 8/12

    Lene V TIENEN, 08 december '09 om 15:37 Ongepast?

    Ik kan u wel een ding zeggen: dat ge zou verschieten als ge wist hoe normaal hij altijd is overgekomen in de buurt en op school.

    ID=545405 / GEBRUIKER=489119

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Sport

drie duels schorsing voor blondel
schadevergoeding voor familie overleden georgische rodelaar
kacper szczepaniak probeert zelfmoord te plegen

She

slaappositie verklaart de aard van je relatie
twee kinderen hebben is goed voor je gezondheid
rugpijn meest voorkomende chronische klacht in belgie 2

Autonieuws

nu ook bmw 5 reeks touring
rij mee met een corvette op de nurburgring
lazer switch visor verduistering in handomdraai

Video's

  extern david beckham zwaar geblesseerd
  extern becks mag kruis maken over wk
  extern babyolifant overleeft geboorte van 9 dagen