Zelfgemaakt filmpje Shana & Kevin hit op internet

zelfgemaakt filmpje shana kevin hit op internet

13/01 Brenda Appeltans, de zus van de vermoorde Shana, heeft een filmpje op internet gezet ter ere van haar overleden zus. De familie Appeltans krijgt momenteel enorm veel steunbetuigingen.

Brenda maakte het filmpje vorig jaar al voor haar zus en Shana was er toen enorm blij mee. Nu fungeert het filmpje als eerbetoon aan Shana en haar vriend Kevin Paulus.

"Voor het jonge koppel", vertelt Brenda op vtm. Het filmpje is de laatste dagen al duizenden keer bekeken en er komen ook massaal veel reacties op. "Ik kan niet begrijpen dat een jong leven zo abrupt wordt weggerukt", leest Brenda voor.

Zij en haar familie worden de laatste twee weken overstelpt met steunbetuigingen. "Ook uit Engeland bijvoorbeeld krijgen we steun. Dat helpt."

Bekijk het filmpje via YouTube:




Bekijk alle artikels binnen Halen (3545)

Reacties

  • 19/19

    Renato P GENK, 15 januari '10 om 16:15 Ongepast?

    Mooi fimke echt! sterkte aan familie en vrienden!

    ID=569857 / GEBRUIKER=948772

  • 18/19

    wendy toelen HAM, 15 januari '10 om 13:10 Ongepast?

    heel mooi gedaan doch onthou steeds de mooie herinneringen die jullie samen hadden en laat je tranen de vrije loop als je er behoefte voor hebt .veel sterkte aan beide families want er komt een tijd wanneer het heel stil zal zijn en voor die achter blijven kan je nooit genoeg zeggen hoe graag je ze hebt

    ID=569691 / GEBRUIKER=94714

  • 17/19

    MICKEY MOUSE BILZEN, 15 januari '10 om 13:04 Ongepast?

    dit is echt zeer mooi daar laat ik zelf tranen van het is droevig wat ze u aangedaan hebben mijn dankbetuiging hou u sterk meer kan ik niet zeggen groetjes aan beide families veel sterkte toegewenst

    ID=569684 / GEBRUIKER=348392

  • 16/19

    christine vermote LEFFINGE, 14 januari '10 om 15:12 Ongepast?

    Lieve Brenda, We willen jou en je familie laten weten dat we énorm met jullie meeleven!Wat verschrikkelijk wat jullie nu moeten meemaken! Ook jij Brenda, op zo'n jonge leeftijd al met zo'n zaken geconfronteerd worden, is onmenselijk! Hou je in de mate van het mogelijke sterk meid, en koester de goede band die je met Shana had. Praat zoveel mogelijk over je gevoelens, vooral niet opkroppen. Wees er voor elkaar nu, jullie kunnen nu best troost vinden in jullie eigen gezinnetje denk ik. Sterkte en veel liefs, fam D.B

    ID=569063 / GEBRUIKER=951848

  • 15/19

    ann meijssen NEEROETEREN, 14 januari '10 om 07:29 Ongepast?

    Brenda dat heb je super gedaan. Koester de mooie dingen die jullie nog rest van twee mensen die zo veel onrecht is aangedaan!!! Sterkte aan beide families

    ID=568602 / GEBRUIKER=807531

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Sport

thomas dekker geeft epogebruik toe
svetlana bolshakova naar finale hink stap springen
inter milaan heeft 40 miljoen euro veil voor sergio aguero

She

vleeskleurige panty is weer hip
dit willen vrouwen echt
oudere vrouwen krijgen sneller orgasme

Autonieuws

harley davidson met nieuwe superlow
2 034 klachten over 5 000 km vlaamse gewestwegen
alfa romeo gaat 2 nieuwe suv s maken

Video's

  extern chelsea clinton gaat trouwen
  extern nier afstaan is populair
  extern oplichters ronselen reclame