Universiteit Hasselt

Print

School voor InformatietechnologieBachelor in de informatica: Athanasios Arkoudopoulos, Maasmechelen; Karel Bemelmans, Maasmechelen; Geert Bleyen, Lommel; Koen Boutsen, Hasselt; Niels Clauwers, Hamont-Achel; Jonny Daenen, As; Joris Gillis, Alken; Davy Janssen, Alken; Siegfried Janssens-Lens, Hasselt; David Jennes, Genk; Jan Lemmens, Heers; Jelle Polders, Kermt; Toon Robeyns, Ulbeek; Dominique Salden, Dilsen; Koen Slechten, Bilzen; Kristof Slechten, Maasmechelen; Jonathan Slenders, Zonhoven; Raoul Strackx, Lommel; Dries Vangoidsenhoven, Boutersem; Sander Verellen, Wuustwezel; Niels Welkenhuyzen, Lanaken.

B>Licentiaat in de informatica afstudeerrichting databases: Nicolas Barbier, Brasschaat.
Master in de informatica databases: Peter Boyen, Mol; Jan Olaerts, Tongeren.
Master in de informatica human-computer interaction: Raf Menten, Sint-Truiden; Jan Meskens, Londerzeel; Sofie Notelaers, Hoeselt; Dimitri Plaisier, Wellen; Kathleen Renders, Leopoldsburg; Ruben Thys, Hasselt; Yannick Van De Weerd, Kortessem; Tom Vanliefde, Oostende.
Master in de informatica multimedia: Peter Boyen, Mol; Stijn Brouwers, Overpelt; Tom Cuypers, Tongeren; Leon Denis, Genk; Jo Gielis, Heusden-Zolder; Niels Schroyen, Hasselt; Kevin Vaesen, Genk.
Master of science in Applied Statistics: Edward Acheampong, Diepenbeek; Alianu Kingsly Akawung, Diepenbeek; Elizabeth Amoo, Diepenbeek; Tadesse Awoke Ayele, Genk; Amparo Yovanna Castro Sanchez, Genk; Vishva Manohara Danthurebandara, Diepenbeek; Greet De Coster, Haaltert; Ngome Ewane, Adres onbekend; Adji Achmad Fernandes, Adres onbekend; Feng Jin, Brussel; Naresh Khatiwada, Genk; Mubasiru-Asafe Lamidi, Diepenbeek; Ying Li, Diepenbeek; Harrison Macharia, Diepenbeek; Girma Minalu, Diepenbeek; Daoping Mo, Guangzhou; Usman Muhammad, Diepenbeek; Caroline Munindi Mulatya, Genk; Gift Nyamundanda, Diepenbeek; Emmanuel Ogundimu, Diepenbeek; Mohammad Ohid Ullah, Diepenbeek; Setia Pramana, Tongeren; Nanette Renolayan, Kinrooi; Birhanu Teshome Ayele, Genk; Stijn Verhulst, Berchem; Kesete Weldemichael, Adres onbekend; Ming Wu, Diepenbeek; Xin Zhang, Diepenbeek.

School voor Levenswetenschappen

Bachelor in de biomedische wetenschappen: Erica Balligand, Tongeren; Steven Biesmans, Lanaken; Carolien Boeckx, Herselt; Eline Cardinaels, Opglabbeek; Laura De Bock, Heusden-Zolder; Lize Deferme, Koersel; Raf Donders, Dilsen; Jamie Drossaerts, Maastricht; Kasper Eersels, Genk; Hanne Gonnissen, Zutendaal; Caroline Hammels, Grobbendonk; Brecht Hoedemaekers, Diepenbeek; Marijke Jozefczak, Kuringen; Katrien Kerkhofs, Gingelom; Els Keunen, Neerpelt; Liesbeth Knaepen, Sint-Truiden; Karel Knez, Lummen; Evy Lahou, Molenstede; Marijke Maes, Eksel; Robin Mathijssen, Dilsen; Kristof Notelaers, Hoeselt; Carmen Reynders, Bilzen; Eline Saenen, Hasselt; Peter Sterkendries, Gingelom; Sandra Stijven, Opglabbeek; Nina Swinnen, Diest; Mieke Tempels, Hasselt; Kristof Thewissen, Hoeselt; Silke Timmermans, Houthalen-Helchteren; Kathleen Tomsin, Tongeren; Sascha Truyens, Neerpelt; Joost Van Den Broeck, Herselt; Anke Vanderstraeten, Wellen; Hanne Vanheel, Diest; Katrijn Vanschoenbeek, Herk-de-Stad; Evi Vlassaks, Genk; Sara Walbers, Peer; Ans Weustenraed, Kortessem; Severina Windmolders, Herk-de-Stad; Esther Wolfs, Heers; Ine Wolfs, Diepenbeek.
Master in de biomedische wetenschappen bio-elektronica en nanotechnologie: Jan Alenus, Kuringen; Tine Boonen, Bocholt; Lars Grieten, Zutendaal; Tim Lowet, Kuringen; Cyril Rutten, Eijsden; Bart Van Grinsven, Simpelveld.
Master in de biomedische wetenschappen klinische en moleculaire wetenschappen: Anouk Agten, Overpelt; Sofie Baeten, Overpelt; Veerle Bieghs, Maasmechelen; Kirsten Braem, Koersel; Bieke Broux, Zonhoven; Eva Creemers, Meeuwen-Gruitrode; Sara Croonen, Overpelt; Isabelle Daissormont, Tongeren; Anneleen Daniels, Zonhoven; Olivier Degheselle, Westerlo; Ellen Dirkx, Dessel; Kim Donckers, Beerse; Kimy Emonds, Diepenbeek; Ellen Geerdens, Alken; Wendy Hansen, Hoeselt; Ine Hanssen, Tongeren; Bart Heijnen, Sittard; Nico Hollanders, Houthalen-Helchteren; Anneke Jans, Stevoort; Ellen Konings, Kuringen; Lysanne Lievense, Breda; Liesbeth Lijnen, Zonhoven; Gitte Loozen, Lanaken; Mieke Martens, Kermt; Dennis Mathijsen, Zonhoven; Sarah Mertens, Mol; Pieter Meuwissen, Hamont-Achel; Tania Pazola, Genk; Tina Pirens, Alken; Bianca Pulinx, Bilzen; Bruno Reiners, Sint-truiden; Ann Reyskens, Guigoven; Hylke Schulpen, Diepenbeek; Olivier Segers, Maaseik; Andy Smeets, Hasselt; Gunter Tans, Riemst; Sherwin Vaesen, Meeuwen-Gruitrode; Rick Van Haastert, Maastricht; Xander Van Wijk, Landgraaf; Nick Vanbergen, Diepenbeek; Els Vandebroek, Rekem; Annelies Vanheel, Diepenbeek; Kimberly Vanhees, Hoeselt; Marijke Vanspauwen, Hoeselt; Iris Verhaegen, Geetbets; Alexandra Verleysen, Hasselt; Robertus Vermeulen, Bussum; Tina Verschuere, Meerhout; Sofie Vossius, Sint-Truiden; Kathleen Vrolix, Overpelt; Marianne Wanten, Maasmechelen; Shana Wauters, Tessenderlo; Britt Wens, Mol; Anne Willing, Vreden

@ht2k:Universiteit Hasselt

Geneeskunde

Bachelor in de geneeskunde: Michael Aertsen, Rebecq; Andréa Beerden, Riemst; Evelien Bertels, Tessenderlo; Maarten Boets, Grobbendonk; Maxime Borreman, Sint-Truiden; Daan Bringmans, Diepenbeek; Stefanie Conings, Lanaken; Evelien Cools, Dessel; Lien Cruys, Maaseik; Leen De Vos, Sint-Niklaas; Evelien De Witte, Rekem; Adriana Dubbeldam, Gorinchem; Anouchka Franssen, Genk; Ine Gruyters, Hasselt; Frederik Hermans, Oud-Turnhout; Muriel Janssens, Bree; Lore Lambrichts, Diepenbeek; Sylvie Latour, Maaseik; Nele Maeseele, Houthalen-Helchteren; Femke Meynen, Diest; Evi Michiels, Mol; Freya Mulders, Houthalen-Helchteren; Sabrina Munters, Alken; Sanne Nelissen, Houthalen-Helchteren; Christophe Orye, Stevoort; Thomas Ost, Peer; Frederik Ponet, Tongeren; Anneleen Reynders, Heusden-Zolder; Delphine Rummens, Stevoort; An Rutten, Peer; Annelies Sterckx, Hasselt; Kirsten Stinkens, Bree; Linde Sykora, Alken; Catherine Theuwis, Kermt; Marieke Timmermans, Lommel; Valerie Van Bogaert, Sint-Niklaas; Nathalie Van Den Rul, Paal; Sofie Van Hove, Westerlo; Helena Van Kerrebroeck, s Gravenvoeren; Mieke Vandecasteele, Wilsele; Frederique Vanderspickken, Kortessem; Inge Vanhooymissen, Bilzen; Sarah Verjans, Sint-Truiden; Sander Willems, Hasselt.

Interfacultair Instituut Verkeerskunde

Bachelor in de verkeerskunde: Jan Baeten, As; Maarten Baeyens, Lille; Niels Biesemans, Beverlo; Kristof Bleux, Heusden-Zolder; Jelle De Keyser, Willebroek; Senne Deboeure, Olen; Evi Dons, Hove; Delphine Eeckhout, Oostakker; Tim Hemeleers, Houthalen-Helchteren; Kay Hendrickx, Heusden-Zolder; Thomas Kauffmann, Kuringen; Nele Meex, Meeuwen-Gruitrode; An Neven, Bilzen; Linsey Noël, Hoboken; Annemie Snyers, Heusden-Zolder; Stefanie Tilkin, Riemst.

Toegepaste Economische Wetenschappen

Bachelor in de toegepaste economische wetenschappen: Oguzhan Arslan, Koersel; Jessy Baeten, Houthalen-Helchteren; Stephanie Beckers, Molenstede; Kristof Carremans, Diest; Nathalie Coenen, Lummen; Tine Compernolle, Scherpenheuvel; Yves Coox, Lanaken; Ine Crauwels, Riemst; Berten Drijkoningen, Geel; Sofie Eevers, Zonhoven; Olivier Frederix, Heusden-Zolder; Niels Geypen, Lommel; Sophie Govaerts, Koersel; Gwen Grauwels, Sint-Truiden; Martijn Hendrix, Hasselt; Kristien Hermans, Herk-de-Stad; Jan Jaspers, Genk; Raf Jeuris, Herk-de-Stad; Dieter Kuipers, Riemst; Sam Kwanten, Kortessem; Kim Laenen, Geel; Karolien Linters, Kuringen; Wim Loridan, Koersel; Klaas Luyckx, Alken; Dieter Muyters, Lanaken; Erik Neven, Bilzen; Jarno Noens, Heppen; Katrien Onkelinx, Sint-Truiden; Kim Pacolet, Alken; Gianni Pauwels, Hasselt; Gilberte Reynders, Maasmechelen; Hanne Royackers, Bree; Katrien Schreurs, Genk; Kim Schrooten, Zonhoven; Ankie Spiltijns, Bilzen; Davy Thijs, Hoeselt; Katrien Timmermans, Tongeren; Kristoff Vaes, Houthalen-Helchteren; Tim Van Camp, Boutersem; Annelies Van Cauwenberge, Diest; Peter Van Helvert, Kermt; Lies Vanbelle, Landen; Kobe Vandebeek, Hasselt; Pieter Vandekerkhof, Heusden-Zolder; Dominique Vandenborn, Hasselt; Tommy Vanspauwen, Hoeselt; Kelly Verjans, Herentals; Olivier Vinckenbosch, Rummen; Dorien Waumans, Weelde; Cindy Wins, Lanaken; Stijn Wuytack, Bilzen.
Bachelor in de toegepaste economische wetenschappen: handelsingenieur: Glenn Adams, Tongeren; Kristof Camps, Tessenderlo; Charlotte Colbrant, Balen; Kristina Daskalovska, Diepenbeek; Caroline De Backer, Bree; Robbert Debroyer, Diest; Sofie Janssens, Mol; Sven Kwanten, Kortessem; Tabitha Maes, Heusden-Zolder; Rune Martens, Genk; An Nagels, Stabroek; Hanne Pelgrims, Westerlo; Jan Philippaerts, Alken; Michaël Pluymers, Heusden-Zolder; Tara Poglavec, Koersel; Laura Postelmans, Lummen; Jef Ramaekers, Kermt; Wim Regoudt, As; Yashfeen Saiyid, Borgloon; Tom Schildermans, Koersel; Eloi Schreurs, Opglabbeek; Hendrik Swennen, Peer; Tine Theunis, Lummen; Roel Van Olmen, Mol; Bart Van Proeyen, Hasselt; Maarten Vandewaerde, Bree; Thomas Voets, Bree; Erika Vriens, Westerlo; Sofie Wouters, Tongeren.
Bachelor in de toegepaste economische wetenschappen: handelsingenieur in de beleidsinformatica: Kristof Alentijns, Ham; Sarah Degens, Lummen; Sabrina Geboers, Geel; Jochen Knevels, Bocholt; Beppe Raymaekers, Tessenderlo; Tine Reniers, Zoutleeuw; Frank Vanhoenshoven, Genk; Lieven Volckaert, Haacht.
Handelsingenieur in de beleidsinformatica: Mario Aerts, Hoeselt; Antoon Keunen, Hasselt.
Handelsingenieur major accountancy en financiering: Kristof Bervoets, Paal; Els Decoutere, Hasselt; Thomas Geelen, Bree; Stephanie Janssen, Lanaken; Nele Michiels, Molenstede; Els Reumers, Peer; Jeroen Vandebroek, Hoeselt; Karen Vanhout, Hamont-Achel; Ann Verlinden, As; Inge Verlinden, As.
Handelsingenieur major internationaal zakenwezen: Liesbeth Bracke, Hasselt; Goele Kenis, Bree; Inge Swinnen, Bree.
Handelsingenieur major marketing: Benjamin Huybs, Beringen; Dave Smets, Grobbendonk; Katrijn Sysmans, Malle; Sarah Timmermans, Stevoort; Sandra Vanhoof, Scherpenheuvel; Dieter Vrancken, Hasselt.
Handelsingenieur major operationeel management en logistiek: Bart Bamps, Diepenbeek; Mariel Boels, Balen; Lien Boons, Leopoldsburg; Charlotte Brockmans, Bree; Maarten Broens, Heusden-Zolder; Eline Budo, Bilzen; Liesbeth Celis, Zonhoven; Bart Ceyssens, Heusden-Zolder; Jolien Clijsters, Maaseik; Annemie Crets, Testelt; Evy Cuypers, Peer; Caroline Daenen, Kermt; Steven Geuens, Hasselt; Caroline Geys, Olmen; Maarten Houben, Meeuwen-Gruitrode; Leen Ribus, Hasselt; Nele Schoups, Bilzen; Steven Sieprath, Zutendaal; Kim Speijer, Hasselt; Karen Van Gompel, Vosselaar; Bart Vandeput, Alken; Sarah Vanderlinden, Alken; Arne Verheyen, Westerlo; Pieter Vlekken, Diepenbeek; Liesje Vranken, Peer.
Handelsingenieur major technologie: Veerle Aerts, Paal; Gijs Boelen, Bilzen; Rita Bosetti, Genk; Bert Eyckmans, Westerlo; Steve Follon, Heers; Bert Frederix, Overpelt; Wim Hertenweg, Bilzen; Bram Lambrichts, As; Marienda Mollen, Kasterlee; John Schussler, Kraggenburg; Hans Tormans, Lommel; Tina Vervloessem, Herselt.
Licentiaat in de toegepaste economische wetenschappen major accountancy en financiering: Timothy Artois, Tienen; Rebecca Bongaerts, Genk; Steven Capiot, Hoeselt; Anneleen Cornelissen, Peer; Marco De Gelissen, Maasmechelen; Didier Depaire, Maasmechelen; Raf Eerdekens, Bree; Katrien Heymans, Kinrooi; Jolien Huybrechts, Duras; Tinne Leysen, Kasterlee; Michael Maraszek, Maasmechelen; Joke Mertens, Lommel; Evelien Minnen, Dessel; Ellen Nulens, Zonhoven; Lize Pijpops, Diest; Ann Schepers, Peer; Jo Schurgers, Bree; Isabelle Slechten, Tongeren; Jeroen Trumpener, Genk; Iris Van Roose, Landen; Frederik Vandervelden, Neerpelt; Nele Vandewal, Maaseik; Kristel Vanhees, Hechtel; Dieter Vanloock, Tielt; Dries Vanschoonbeek, Kermt; Elke Willems, Mol.
Licentiaat in de toegepaste economische wetenschappen major beleidsmanagement: Karolien Boussu, Alken; Ine Bussels, Zonhoven; Els Butenaers, Tongeren; Leen Creemers, Peer; Kristof Frederix, Genk; Claudia Juvyns, Beringen; Rob Loos, Meeuwen-Gruitrode; Jo Swennen, Meeuwen-Gruitrode; Steven Swennen, Sint-Truiden; Jef Van Beylen, Geel; Axel Van Haute, Hasselt; Heidi Vanbockryck, Houthalen-Helchteren; Tina Vandersmissen, Alken.
Licentiaat in de toegepaste economische wetenschappen major integrerend ondernemerschap: Ruth Brands, Opglabbeek; Davy Collin, Stevoort; Dorien Dingenen, Genk; Sofie Froyen, Hasselt; Marieke Gijsen, Bilzen; Dieter Kosten, Opglabbeek; Stijn Lenaerts, Sint-Truiden; Tom Olislagers, Zonhoven; Seyda Oz, Heusden-Zolder; Evy Van Gestel, Herentals; Ine Vandercappellen, Diepenbeek; Gwen Vandevenne, Kuringen; Annelies Vanmolle, Tongeren; Kathleen Verpoorten, Houthalen-Helchteren; Brenda Wilmots, Genk.
Licentiaat in de toegepaste economische wetenschappen major internationaal zakenwezen: Daniele Ceciliani, Houthalen-Helchteren; Leen Daems, Geel; Ellen Pauwels, Olen; Charlotte Reyskens, Lanaken; Pieter Theuwis, Alken; Jan Van Decraen, Zonhoven; Bart Vandeweyer, Geel.
Licentiaat in de toegepaste economische wetenschappen major marketing: Sem Franssen, Neerpelt; Lien Frederix, Heusden-Zolder; Jannick Geuens, Maaseik; Joris Huveneers, Laakdal; Siegfried Jaeken, Genk; Marjolein Nijs, Dilsen; Anneleen Pesout, Genk; Martijn Reekmans, Stevoort; Davy Schroyen, Ham; Katrien Vandael, Neerpelt; Emke Vandueren, Beringen; Hanne Voets, Kortessem.

Wetenschappen

Bachelor in de biologie: Sarah Croes, Alken; Debbie De Rossi, Genk; Heidi Gielen, Genk; Karolien Jacobs, Sint-Truiden; Famke Jansen, Hasselt; Jolien Janssen, Lommel; Kirsten Knaepen, Alken; Michiel Op De Beeck, Wiekevorst; Kevin Thijssen, Martenslinde; Andromeda Van Roten, As; Hanne Vercampt, Leopoldsburg; Jessica Vroonen, Stevoort.
Bachelor in de chemie: Evert Cornelissen, Genk; Brecht Egle, Diepenbeek; Anke Kelchtermans, Peer; Nick Peys, Olmen; Kevin Schellens, Tessenderlo; Bertie Souvereyns, Genk; Sil Wellens, Hechtel.
Bachelor in de fysica: Frederik Coomans, Beverlo; Geoffrey Ory, Borgloon; Joeri Schroyen, Hasselt; Bert Verstraeten, Bree; Jan Wera, Herent; Koen Willaert, Lommel.
Bachelor in de wiskunde: Jeroen Dello, Bilzen; Jo Gacoms, Halen; Candida Geerdens, Lummen; Goele Goris, Heusden-Zolder; Yves Grouwels, Alken; Ruth Nysen, Meeuwen-Gruitrode; Elena Verbruggen, Meerhout.