Hasselts parket bevestigt 4 doden op Pukkelpop
22/08/'11
Nieuws
Het parket van Hasselt en Hasselts burgemeester Hilde Claes hebben bevestigd dat er geen vijf, maar vier doden gevallen zijn door het noodweer op Pukkelpop. Er zijn nog acht zwaargewonden.
Er was een tijdje onduidelijkheid over het vijfde dodelijke slachtoffer op Pukkelpop. Onderzoek wees uit dat in één van de ziekenhuizen waarnaar de slachtoffers gebracht waren, iemand het leven had gelaten die niet van het Pukkelpopfestival kwam maar die donderdagavond eveneens in kritieke toestand was binnengebracht.
Maandag liet de Hasseltse procureur des konings Marc Rubens weten dat er inderdaad vier dodelijke slachtoffers zijn.
Naast de vier doden zijn er acht zwaargewonden, waarvan de verwondingen zich bevinden in alle graden van ernst, aldus nog het Hasseltse
parket.
In de loop van deze week zal uiteindelijk blijken hoeveel gewonden - hun leeftijden liggen tussen de 15 en 58 jaar - er precies zijn gevallen tijdens het noodweer op Pukkelpop.