Nieuw actiefront voor behoud para's op Allerheiligenberg

17/03/'10 Een aantal sympathisanten van het 1ste bataljon para in Diest heeft de ‘Actiegroep Citadel Diest’ opgericht. Dat nieuwe actiefront ijvert voor het behoud van het 1ste bataljon en de huisvesting op de citadel op de Allerheiligenberg.

De actiegroep bouwt voort op de petitie van ‘SOS-1Para’ die al meer dan 10.100 handtekeningen heeft opgeleverd. “Het 1ste bataljon para is de beste en meest operationele eenheid van het Belgische leger”, zegt woordvoerder Walter Wellens. “Diverse succesvolle operaties, waarbij duizenden mensen werden gered, zijn daarvan het beste bewijs. Minister De Crem heeft zich op foute info gebaseerd om de kazerne op de citadel te sluiten. ”

De initiatiefnemers roepen iedereen op om maandag 29 maart om 19 uur op de Markt te komen betogen. Om 20 uur komt de gemeenteraad van Diest samen. De stad Diest heeft zich ook altijd fel tegen de geplande sluiting verzet.

Naar mobiele versie van deze site

Vakantie

exotische sferen in b b nokernote
heel wat belgen zitten vast in skigebieden
genieten van de zon op gran canaria

She

haargroeimiddelen werken wel
alex callier mijn kandidaten zijn geen circusapen
miss belgie laura beyne wil niet met mijn vriendje slapen

Sport

d onofrio mbokani en jovanovic gaan topper beslissen
hoefkens spreekt opnieuw over contractverlenging bij club brugge
de camargo antiheld in duitse pers na bekerkwalificatie

Autonieuws

tesla model x onthuld
winterbanden binnenkort verplicht in belgie
van roestbak tot rallywagen de opbouw

Video's

  extern slachthuis dicht na mishandeling
  extern 126 schepen vast in het ijs
  extern halfnaakt protest in colombia