Hoe moet het verder met Genk?
29/09/'07
Binnenland
Genk heeft in Bergen een gelijkspel uit de brand gesleept. Nochtans zat er veel meer in. Maar toch geraakte Genk niet verder dan 1-1. Hoe analyseert u deze uitslag? Wat moet Hugo Broos doen om Genk opnieuw op de rails te krijgen.
Sommigen durven beweren dat Genk blij mag zijn dat het een puntje uit Bergen heeft gehaald. De nare herinneringen aan de pandoering vorig seizoen en andere verzachtende omstandigheden. U kent ze wel. Maar Bergen is nu niet bepaald een topclub à la Anderlecht, Standard of Club Brugge. Een ambitieus Genk zou daar dan ook geen angst van mogen hebben.
Maar het liep anders. De Genkenaars zetten een goede partij neer, maar misten in de afwerking. Bovendien volstond de numerieke meerderheid niet om Bergen in de pan te hakken. En zo kon Genk geen twee belangrijke punten sprokkelen in de competitie.
Te egoïstisch voor doel, mentale moeheid, hautain gedrag, een penalty niet gekregen; het regende alweer verklaringen voor de slechte uitslag. Maar wat vindt u? Welk probleem moet Broos dringend aanpakken? Of is Bergen echt van het niveau Genk zoals de uitslag - niet de wedstrijd - laat uitschijnen?
Reageer via de reactiemodule.